Мийка повітря Boneco W400
код товару: 12880
Мийка повітря Boneco W400
Особливості
2 в 1: Зволожувач + очищувач
Витрата води - до 500 г / год
Іонізуючий срібний стрижень ISS
Вертикальний затоку в піддон
Автоматичне відключення при низькому рівні води
LED-індикатор
Нічний і інтенсивний режим
Високі показники по зволоженню і очищенню завдяки новій 3D-губці
Не потребує змінних фільтрів і витратних матеріалів
Чи не вимоглива до якості води
Можна мити в посудомийній машині корпус і губку
Комплектація
Зволожувач повітря
Інструкція
Гарантійний талон
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Мийка повітря |
| Основні функції: | Очищення повітря, зволоження |
| Площа обслуговування: | 60 кв.м |
| Продуктивність | 500 мл/г |
| Дисплей: | LED-індикатор |
| Ємність резервуара для води | 12 л |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 40?43?28 см |
| Вага: | 6.4 кг |
| Споживана потужність: | 20 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Чехія |



