Мийка повітря Cooper&Hunter CH-PH2240W Como
Мийка повітря Cooper&Hunter CH-PH2240W Como
Особливості
2 в 1: Зволожувач + очищувач
Технологія традиційного (холодного випаровування) NatureCloud виключає появу білого нальоту
Тришаровий комбінований HEPA фільтр
Спеціальна текстура поверхні дисків для ефективного зволоження і очищення повітря
Сенсорне управління
Вибір бажаного рівня вологості в діапазоні від 40-75% з кроком 5%
Індикація поточного рівня вологості
12 годинний таймер на відключення з кроком о 1:00
Автоматичне відключення при нестачі води
Індикатор заміни композитного фільтра
Безшумна робота для комфортного використання під час сну і відпочинку.
Комплектація
Зволожувач повітря
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Мийка повітря |
| Основні функції: | Вентиляція, дезодорація, мийка повітря, очищення повітря, зволоження |
| Площа обслуговування: | 35 кв.м |
| Продуктивність | 220 мл/г |
| Дисплей: | Так |
| Ємність резервуара для води | 5.3 л |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 40.4х37х27 см |
| Вага: | 6.1 кг |
| Споживана потужність: | 35 Вт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |

