Кондиціонер Tosot GW-09H
Кондиціонер Tosot GW-09H
Особливості
Сучасний кондиціонер бізнес-класу, який об'єднав в собі всі необхідні функції кліматичного обладнання, сучасний дизайн і розширені можливості по управлінню.
Контроль напряму повітряного потоку
Ширококутові жалюзі для об'ємного потоку повітря
Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)
Теплий старт
Дисплей відображення поточного часу
"Вольт-контроль" система низьковольтного старту
Система самодіагностики
Знімна панель, що миється
Світлодіодний дисплей
Низькотемпературний старт
Технологія "Інтелектуального розморожування"
Технологія осушення повітря без зниження температури
Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
Енергоефективність EER (холод): 2.82 кВт
Енергоефективність COP (тепло): 3.38 кВт
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Самоочищення
Турборежим
функції
Функція "I Feel"
Блокування кнопок на пульті Д/У
Таймер
Функція запам'ятовування поточних налаштувань
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Елементи живлення
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | PARTNER |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.85/0.94 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.4х73х17 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 25.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




