Кондиціонер Tosot GZ-24VS
Кондиціонер Tosot GZ-24VS
Особливості
Марка компресора GREE
Фреон R410a
Холодопродуктивність 6.15 кВт
Теплопродуктивність 6.7 кВт
Режим "Комфортного сну"
Кнопка режиму "TURBO"
Блокування кнопок на пульті Д/У
Таймер
I FEEL
Дисплей відображення поточного часу
Функція запам'ятовування поточних налаштувань
"Вольт-контроль" система низьковольтного старту
Система самодіагностики
Знімна панель, що миється
Світлодіодний дисплей
Низькотемпературний старт
Технологія "Інтелектуального розморожування"
Технологія осушення повітря без зниження температури
+8°С обігрів
Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
Функції
Фільтрування
Охолодження
Осушення повітря
Обігрів
Вентиляція
Іонізація
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Інструкція
Пульт ДУ
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | INTEGRA |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.85/1.91 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.1х98.2х22.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5х87.3х37.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



