Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-D48NK2/CH-U48NM2
код товару: 00883
Особливості
Компактні габарити
Малошумний вентилятор
Довговічний фільтр, що миється
Ефективна тепловіддача внутрішнього блоку
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Захист від неправильного підключення електроживлення
24 місяців офіційної гарантії від виробника.
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 140 кв.м |
| Тип: | Канальний |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 4.7/5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +43°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х123х79 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 53 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 110х112х44 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 103 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

