Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-D60NK2/CH-U60NM2
Особливості
система проти утворення льоду, функція збереження налаштувань
Мінімальна температура для експлуатації кондиціонера в режимі обігріву -10°С
Мінімальна температура для експлуатації кондиціонера в режимі охолодження -15°С
Регулювання швидкості обертання вентілятораесть, кількість швидкостей - 4
Тип холодоагенту R-410A
Рівень шуму (мін/макс) 49 дБ/56 дБ
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 175 кв.м |
| Тип: | Канальний |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 5.2/5.6 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +43°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 33х123.5х83 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 56 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 135х98х41 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 118 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |










