Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-IC36NK4/CH-IU36NM4 Inverter
код товару: 00893
Особливості
Компактні габарити
Малошумний вентилятор
Довговічний фільтр, що миється
Дренажний насос
Автоматичний розподіл повітря в режимі Swing
Високоефективний теплообмінник
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Багаторівневий захист системи
Інтелектуальна розморожування
Довжина трубопроводу до 50 м. (Для моделей великої потужності)
Можливість вибору датчика температури внутрішнього повітря для управління
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 100 кв.м |
| Тип: | Касетна спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.32/3.12 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 84х84х32 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 31 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 44х110.7х110 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 98 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

