Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-ID12NK4/CH-IU12NK4 Inverter
код товару: 00897
Особливості
Довговічний фільтр, що миється
Дренажний насос
Ефективна тепловіддача внутрішнього блоку
Компактні габаритні розміри
Функція самодіагностики (швидке знаходження можливих несправностей, зниження часу і витрат на їх усунення)
малошумний вентилятор
Функція захисту від неправильного підключення електроживлення
Довжина трубопроводу до 50 м
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Канальний |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.05/1.17 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +48°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 72.1х103.7х26.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 33 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 32х84.8х54 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

