Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-ID36NK4/CH-IU36NM4 Inverter
код товару: 00900
Особливості
Компактні габарити
Малошумний вентилятор
Довговічний фільтр, що миється
Ефективна тепловіддача внутрішнього блоку
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Захист від неправильного підключення електроживлення
Довжина трубопроводу до 50 м. (Для моделей великої потужності)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 105 кв.м |
| Тип: | Канальний |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.32/3.13 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +48°C |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 77.5х122.6х29 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 46 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 44х110.7х110 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 98 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |

