Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12WKP8
код товару: 01276
Особливості
Клас енергоефективності А
Технологія "CH SMART-ION Filter"
Ширококутові жалюзі
Антикорозійне покриття "GREEN-FIN"
функції
Функція зниження вологості без зниження температури
Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань
Самодіагностика
Додаткові характеристики
Автоматична система захисту від обмерзання
Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту
Затримка пуску вентилятора (в режимі «Обігрів»)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ECO STAR WHITE |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.01/0.94 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.6x81.9x18.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54x77.6x32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 30 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


