Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXLE-NG (WI-FI)
код товару: 01283
Особливості
Серія Alpha NG Inverter
Тип фреону: R32
Самодіагностика
Інверторне керування
Покриття "BLUE-FIN"
функції
Функція «I FEEL» (пульт з датчиком температури)
Управління зі смартфона
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режімс сну
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ALFA INVERTER R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.945/1.875 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 52.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |



