Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXQ2-NG (WI-FI)
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24FTXQ2-NG (WI-FI)
Особливості
Фреон R32
Серія Veritas
Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS)
Функція внутрішнього блоку
Технологія "I-Action"
Безперебійна робота в діапазоні: 96 В - 260 В
Покриття "BLUE-FIN"
Автономне осушення
Захист компресора
Самодіагностика
Функції
24-годинний таймер на включення і виключення
Функція "I FEEL"
Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 градусів"
Захист oт обмерзання зовнішнього блоку
Функція "Авторестарт"
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.62/1.63 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 53 к |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |





