Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07FTX5NG
код товару: 00027
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07FTX5NG
Особливості
Фреон R32
Багатошвидкісний вентилятор
Технологія інверторів від DAIKIN
Захист від обмерзання зовнішнього блоку
Захист від обдування холодним повітрям
Покриття "Blue Fin"
захист компресора
Фільтри тонкого очищення: CH SMART-ION Filter
Функції
Функція "Авторестарт"
24-годинний таймер Функція "I FEEL"
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | WINNER INVERTER |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.61/0.6 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27х71.3х19.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 21.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

