Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24LX7
Особливості
Клас енергоефективності А
Ширококутові жалюзі
Самоочищення і осушення внутрішнього блоку
Затримка пуску вентилятора з метою виключення обдуву холодним повітрям
Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку
Бактерицидну покриття пульта ДУ
Теплообмінник з антикорозійним покриттям GREEN-FIN
Автоматична система захисту від обмерзання
Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Функції
Функція контролю температури "I FEEL"
24-годинний таймер на включення і виключення
Функція зниження вологості без зниження температури
Функція підтримки температури 8°C
Блокування управління
Режими роботи
Автоматичний, вентилятор, нічний, обігрів, осушення, охолодження, турборежим
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.851/1.852 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х97х22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 68х91.3х37.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

