Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S24RX7
Особливості
Серія Air-Master Plus
Клас енергоефективності А
Відображення поточного часу доби на пульті ДУ
Функція внутрішнього блоку
Антикорозійне покриття "GREEN-FIN"
Автоматична система захисту від обмерзання
Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту
Самодіагностика порушень
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.9/1.9 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.8х94.5х21.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 68х91.3х37.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |












