Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07XP9
код товару: 12218
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07XP9
Особливості
Технологія CH SMART-ION Filter
Захист будинку від обмерзання + 8°C
Клас енергоефективності А
Інтелектуальне розморожування
Пульт зі зручним LED-дисплеєм
Відображення поточного часу доби на пульті ДУ
Функція контролю температури "I FEEL"
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
При низькій температурі (<-7 ° C)
Самоочищення
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | AIR MASTER EVO |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.63/0.67 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25х69.8х18.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





