Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTXR-NG
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S12FTXR-NG
Особливості
Фреон R32
Система Wind Free
Електростатичний фільтр
Датчик якості повітря PM 1.0
Охолодження 3.5 кВт
Теплопродуктивність 3.6 кВт
Рівень шуму, внутрішній блок: 26/28/30/32/35/38/42 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 52 дБ
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Батарейки
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Nordic Continental |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.95/0.98 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.9х84.5х20.9 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 62.2x84.4x35.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |









