Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S18FTXR-NG
код товару: 12886
Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S18FTXR-NG
Особливості
Фреон R32
Система Wind Free
Електростатичний фільтр
Датчик якості повітря PM 1.0
Охолодження 5.2 кВт
Теплопродуктивність 5.3 кВт
Рівень шуму, внутрішній блок: 31/34/35/38/41/43/45 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 57 дБ
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Батарейки
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Nordic Continental |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.43/1.55 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х97х22.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х96.5х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 45 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |





