Кондиціонер Daikin FTXLS25K3/RXLS25M
код товару: 00296
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-25 ° C)
Потужність охолодження кВт: 2.5кВт
Потужність обігріву кВт: 4.7кВт
Споживана потужність при охолодженні: 0.66кВт
Споживана потужність при обігріві: 1.10кВт
Мінімальний рівень шуму (внутрішній блок): 19дБ
Максимальний рівень шуму (внутрішній блок): 36дБ
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.10/0.66 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.8x90x21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55 x 85.8 x 33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 40 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

