Кондиціонер Daikin FTXP71L/RXP71L
Особливості
Можливість управління через Wi-Fi (додаткова опція)
Тип фреону R32
Охолодження 24239 БТЕ/ч
Теплопродуктивність 27995 БТЕ/ч
Охолодження 7.1 кВт
Теплопродуктивність 8.2 кВт
Система очищення повітря
Попередній фільтр досить промити і почистити пилососом і він готовий до повторного використання; титано-апатитовий дезодоруючий фільтр
Додатково
енергоефективність - A ++ клас; пульт дистанційного управління; зміна положення заслінок; багатофункціональний дисплей; таймер; нічний режим; економічний режим; управління швидкістю вентилятора; пам'ять позиції вертикальних жалюзі; можливість управління через Wi-Fi (додаткова опція); режим осушення; дренажний насос; макс. довжина / перепад висот: 30/20 м
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.69/2.57 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5х99х26.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 73.5х87х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 52 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


