Кондиціонер Daikin FTYN25L/RYN25L
код товару: 00340
Особливості
Теплообмінники з антикорозійною обробкою
Можливість регулювання напряму повітряного потоку Система проти утворення льоду
Функція збереження налаштувань
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Осушення
Нічний
Турборежим
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Таймер
Daikin FTYN25L / RYN25L - настінна спліт-система з підвищеною продуктивністю, яка застосовується для охолодження і обігріву приміщення. Продуктивність охолодження становить 2,65 кВт, обігріву - 2,8 кВт. Підтримує задану температуру в приміщенні з площею 25 кв.м. Енергоспоживання - 0,83 кВт.
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.77/0.82 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +46°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.8x80x20.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 52.1х70х25.1 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



