Кондиціонер Gree GWH12YD-S6DBA2A Amber
код товару: 00483
Особливості
Тип фреону: R32
Захист від грибків і плісняви
Захист від обдування холодним повітрям
Захист від обмерзання зовнішнього блоку
Покриття теплообмінника BLUE FIN
Знімна панель внутрішнього блоку
Електромагнітна сумісність
7-швидкісний вентилятор
3D повітряний потік з можливістю регулювання в двох площинах
функції
Функція: "I Feel"
Таймер
Годинники на пульті
Wi-Fi управління через смартфон/планшет
Авторестарт
Самодіагностика
Захист компресора
Економний обігрів
Режим чергового опалення
Блокування пульта ДУ
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Amber |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.95/0.84 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -30 до +54°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.1х99.6х22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 59.6х89.9х37.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 45.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |




