Кондиціонер Haier AS12NS1HRA-WU/1U12BS3ERA
код товару: 13858
Кондиціонер Haier AS12NS1HRA-WU/1U12BS3ERA
Особливості
Холодопродуктивність 3.6 кВт
Теплопродуктивність 3.8 кВт
Функції
Режим дбайливого обдування
Режим «СОН»
Турбо режим
Режими роботи
Обігрів
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Lightera Super Match |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1/1.1 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х85.5х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х78х24.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |



