Кондиціонер Haier AS20TADHRA1/1U20YEEFRA
код товару: 12718
Кондиціонер Haier AS20TADHRA1/1U20YEEFRA
Особливості
Фреон R32
Холодопродуктивність 2.05 кВт
Теплопродуктивність 2.8 кВт
Інтелектуальний повітряний потік
Марка компресора: Hitachi
Функції
Режим дбайливого обдування
Режим «СОН»
Турбо режим
Режими роботи
Обігрів
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Tibio inverter Фреон R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.81/0.63 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -10 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28x82x19.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.4 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.4x70x24.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |




