Кондиціонер Haier AS24TB3HRA/1U24TR4ERA
код товару: 12679
Кондиціонер Haier AS24TB3HRA/1U24TR4ERA
Особливості
Холодопродуктивність 5 кВт
Теплопродуктивність 6 кВт
Коефіцієнт EER: 3.21
Коефіцієнт COP: 3.63
Витрата повітря: 900 м. Куб/г
Напруга живлення: 1Ph, ~220V, 50Hz
Марка компресора: Panasonic
Функції
Режим дбайливого обдування
Режим «СОН»
Турбо режим
Режими роботи
Обігрів
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Tibio inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 75 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.05/2.19 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.8х100.8х22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 69.7x89x35.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 51 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



