Кондиціонер Haier AS50NFWHRA/1U50MEEFRA
код товару: 12725
Кондиціонер Haier AS50NFWHRA/1U50MEEFRA
Особливості
Холодопродуктивність 5 кВт
Теплопродуктивність 5.2 кВт
Ультрафіолетова лампа
Aвторестарт
Nano-Aqua генератор (іонізація і очищення повітря)
3D/інтелектуальний повітряний потік
Функції
Режим дбайливого обдування
Режим «СОН»
Турбо режим
Режими роботи
Обігрів
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Family Plus R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.46/1.40 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.2x103x23.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x80x28 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 32.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |




