Кондиціонер Haier AS68PDAHRA-H/1U68WEGFRA-H
код товару: 13859
Кондиціонер Haier AS68PDAHRA-H/1U68WEGFRA-H
Особливості
Фреон R32
Охолодження 7 кВт
Теплопродуктивність 8.1 кВт
Інтелектуальний пов.потік Plus
Супертихий до 18 дБ(А)
Функції
Self-Clean
UV-лампа
Wi-Fi
Стерилізація 56 °С (вбиває бактерії та віруси, нагріваючи теплообмінник до 56⁰С за 30 хвилин)
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Pearl Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 65 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.55/1.4 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32х97.5х22 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.3х80х27.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 33 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |

