Кондиціонер Haier HSU-18HT103/R2 HSU-18HUN03/R2-A
код товару: 12673
Кондиціонер Haier HSU-18HT103/R2 HSU-18HUN03/R2-A
Особливості
Зимовий комплект (Піддон і компресор зовнішнього блоку має додатковий нагрівач)
Охолодження: 5.2 кВт
Теплопродуктивність: 5.3 кВт
Клас енергоефективності A
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
Фільтрація повітря
Авторестарт
Таймер
Режим дбайливого обдування
Рівномірна підготовки повітря
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Tibio Super Cooling |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.6/1.46 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.8x100.8x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54x78024.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



