Кондиціонер Haier HSU-30HNH03/R2-W HSU-30HUN03/R2
код товару: 13862
Кондиціонер Haier HSU-30HNH03/R2-W HSU-30HUN03/R2
Особливості
Холодопродуктивність 9 кВт
Теплопродуктивність 9.8 кВт
Фреон R410A
УФ-лампа
Nano-Aqua генератор (високоефективний модуль очищення, іонізації і зволоження повітря)
Інтелектуальний повітряний потік
Супертихий до 23дБ(А)
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Функції
wi-fi управління (опція)
Повітряний фільтр
Захист від перепадів напруги
Нічний режим роботи
Самоочищення
Таймер 24 години
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Lightera оn/off |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 90 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.7/2.58 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 36.5х131.6х27.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 20.9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 84x94.8x34 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 71.9 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |

