Кондиціонер IDEA ISR-09HR-MA0-DN1
код товару: 12181
Кондиціонер IDEA ISR-09HR-MA0-DN1
Особливості
3-х хвилинна функція захисту
Функція "Anti-Cold Air"
Авто-перезапуск
Авто-розморожування
Автоматична робота жалюзі (в горизонтальній площині)
Холод-Тепло
Легко миється панель
Компресор: GMCC ROTARY
Охолодження: 3.220 кВт
Теплопродуктивність: 3.750 кВт
EER (охолодження): 3.21
COP (обігрів): 3.61
Режими роботи
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | DC Inverter R410 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.34/1.25 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.5x71.5x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 43.4x68.1x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 20 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

