Кондиціонер IDEA Victory Basic Inverter ISR-12HR-VI05-DN8
код товару: 14205
Кондиціонер IDEA Victory Basic Inverter ISR-12HR-VI05-DN8
Особливості
Тип фреону R32
Холодопродуктивність 3.52 кВт
Теплопродуктивність 3.52 кВт
Блакитне покриття ребра теплообмінника
Анти-корозійне покриття теплообмінника
Пластикова кришка для кранів зовнішнього блоку
3-х хвилинна функція захисту
Функція Anti-Cold Air
Панель,що легко миється
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Турборежим
Функції
Авторозморожування
Дисплей
Настроювання пам'яті
Регулювання напрямку повітряного потоку
Самодіагностика
Таймер
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Victory Basic Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.97/1.096 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27x83.6x20.6 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.1 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53x66x25 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |


