Кондиціонер Idea Pro IPA-18HRFN1
код товару: 12230
Кондиціонер Idea Pro IPA-18HRFN1
Особливості
Тип фреону: R410a
Охолодження: 5.3 кВт
Теплопродуктивність: 5.3 кВт
Wi-Fi Ready (опція)
3-х хвилинна функція захисту
Повнофункціональний рестарт
Авто-горизонтальна робота жалюзі
Авторестарт
Авторазморозка
Функція Anti-Cold Air
Автоматична робота жалюзі
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
При низькій температурі (<-20 ° C)
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Brilliant Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.47/1.58 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +42°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.5x97x23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5x80x31.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



