Кондиціонер IDEA ISR-09HR-PA7-DN1 ION
Особливості
Тип фреону: R410A
Охолодження: 2.9 кВт
Теплопродуктивність: 3 кВт
Cамодіагностіка
Антикорозійне покриття
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
При низькій температурі (<-10 ° C)
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Кондиціонери DIAMOND PRO підтримують нічний режим, який активується з пульта дистанційного керування. Працюючи в нічному режимі, кондиціонери створюють комфортні умови для повноцінного відпочинку і здорового сну. Нічний режим має на увазі мінімальний рівень шуму і економну витрату електроенергії. Кондиціонери серії DIAMOND PRO працюють в режимі осушення, видаляючи з повітря надлишки вологи. Наявність таймера дозволяє підлаштовувати роботу обладнання під свої потреби.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 21 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.77/0.84 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -21 до +38°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30x80x19.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5x73x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 27 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




