Кондиціонер Kentatsu KSGU21ZAN1/KSRU21ZAN1
Особливості
Охолодження: 7000 БТЕ/ч
Тип фреону: R410A
Теплопродуктивність: 7000 БТЕ/ч
Охолодження: 2.2 кВт
Теплопродуктивність: 2.3 кВт
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
функції
Енергоефективність А +++
Функція "комфортний сон"
Автоматичний перезапуск
Плавний пуск (до 5 ампер)
Робота при зниженій напрузі (до 187 Вольт)
Інтелектуальна розморожування
Самодіагностика і автоматичний захист
Блокування пульта
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.68/0.63 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.4х81.9х18.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 21.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |









