Кондиціонер Kentatsu KSGMA70HZAN1/KSRMA70HZAN1
код товару: 00665
Функції
Функція "Комфортний сон"
Режим Sleep
Функція температурної компенсації
Функція запам'ятовування положення заслінки
функція антистрес
Таймер
Автоматичний вибір режиму
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | в |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.6/2.32 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.5х104.5х23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70.2х84.5х36.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 48 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | в |



