Кондиціонер Kentatsu KSGN105HFAN3/KSRN105HFAN3
код товару: 00651
Особливості
Функція "Комфортний сон"
Функція температурної компенсації
Функція запам'ятовування положення заслінки
функція антистрес
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 100 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.12/3.12 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 36.2х126х28.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 21.8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 81х104.8х41 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 70 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



