Кондиціонер Kentatsu KSGQ26HFAN1/KSRQ26HFAN1
код товару: 00653
Особливості
Антигрибкова функція
функція самоочищення
функція самодіагностики
функція iFeel
функція Sleep
функція таймера
функція авторестарт
Функції автоматичного захисту
Інтелектуальна розморожування
Антикорозійні корпус зовнішнього блоку
Панель з антистатичним покриттям
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.79/0.73 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.6х74.4х18.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 24.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


