Кондиціонер Midea FA-12N8D6-I/FA-12N8D6-O
код товару: 12192
Кондиціонер Midea FA-12N8D6-I/FA-12N8D6-O
Особливості
Антикорозійний захист
Унікальний повітряний потік TwinFlap
Самодіагностика
Модуль Wi-Fi Midea EU-SK103X
Фреон: R32
Контроль і управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi stick)
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Самоочищення
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | BREEZLESS |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.55/1.7 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х94х19.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4х80х33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 30 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |






