Кондиціонер Midea MB-12N8D6H-I/MB-12N8D6H-O
код товару: 12197
Кондиціонер Midea MB-12N8D6H-I/MB-12N8D6H-O
Особливості
Режим Eco
Стеж за мною (Follow Me)
3х хвилинна система захисту
Автоперезапуск
Авто-розморожування
Самодіагностика
Функція пам'яті положення жалюзі
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Самоочищення
Турборежим
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Mission DC |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.45/1.65 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30x81x20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4x80x33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 29 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |






