Кондиціонер MIDEA MSMB-07HRN1 ION
код товару: 00089
Особливості
Енергоефективність Class A
Можливість установки Wi-Fi модуля
Авторестарт
Самодіагностика
Пульт Arctic Fox
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.64/0.68 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х73x19 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х77x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




