Кондиціонер MIDEA MSMB-09HRFN1-Q ION
код товару: 00098
Особливості
Енергоефективність Class A ++
Можливість устновки Wi-Fi модуля
Авторестарт
Самодіагностика
Пульт Arctic Fox
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
При низькій температурі (<-10 ° C)
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.34/1.27 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +50°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х73х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х77x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 28 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



