Кондиціонер Mitsubishi ELECTRIC MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG
Кондиціонер Mitsubishi ELECTRIC MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG
Особливості та функції
Фреон R32
Охолодження, кВт 3.5
Теплопродуктивність, кВт 4
Серія Design створена за запитом італійського відділення Mitsubishi Electric, де дизайн виробу є необхідною умовою його успіху на ринку. Але яскравий дизайн не скасував найвищих вимог до ефективності та рівню шуму, за якими Design Inverter залишається лідером в класі
Низький рівень шуму від 19 дБ (А)
Комплектуються бактерицидну фільтром з іонами срібла Хладагент R32
Енергоефективна робота з високою продуктивністю
Вбудований Wi-Fi З опцією MAC-334IF можна підключити проводний пульт PAR-40MAAG та PAC-TY52CRA
Нові пульти управління з підсвічуванням
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Обігрів
Осушення
Охолодження
Функції
Дисплей
Самодіагностика
Таймер
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Design Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.91/0.95 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.9x88.5x19.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x80x28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |



