Кондиціонер Mitsubishi MS-GF35VA/MU-GF35VA
Особливості та функції
Тип фреону: R410A
Охолодження: 12000 БТЕ/ч
Охолодження: 3.45 кВт
Регулювання повітряного потоку
Режим *I Feel
*I Feel: цей режим сприяє мікропроцесора автоматично визначати необхідну температуру для оточуючих, з огляду на попередні режими роботи кондиціонера.
Режим *Econo Cool
*Econo Cool: цей режим по особливому організовує роботу жалюзі, що дозволяє, економити електроенергію і створити максимально комфортні умови в кімнаті.
Таймер
Антиоксидантний фільтр покритий активним каталітичним речовиною. Термін його служби складає не менше 10 років.
Швидкість вентилятора автоматично регулюється в залежності від моменту досягнення потрібної температури.
Режими роботи
Охолодження
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | -/1.12 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | +21 - +46 °С |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5х79.8х23.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 52.5х71.8х25.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


