Кондиціонер Mitsubishi MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE
код товару: 00165
Особливості
Роздільне управління повітряними заслінками
Датчик 3D I-SEE створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить в ньому положення людей. На цих даних базуються режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.
Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи.
Фільтри тонкого очищення
Plazma Quad
Дезодорирующий
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.58/0.485 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.5х92.5х23.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х80х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



