Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GF71VE/MUZ-GF71VE
код товару: 00154
Особливості
Кондиціонер Mitsubishi MSZ-GF60VE/MUZ-GF60VE має 24-х годинний тижневий таймер. Таймер дозволяє автоматизувати роботу протягом тижня, що економить ваш час на пошуки пульта і постійних налаштувань. Також кондиціонер автоматично перемикає режими охолодження або нагрівання для того, щоб підтримувати температуру.
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Охолодження
Економія електроенергії
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.23/2.13 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5х110х23.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 16 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 88x84x33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 53 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


