Кондиціонер Sensei Lux SAC-09CHG
код товару: 14028
Кондиціонер Sensei Lux SAC-09CHG
Особливості
Компресор GMCC (TOSHIBA)
Продуктивність (кВт) холод 2.63
Продуктивність (кВт) тепло 2.69
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-7 ° C)
Турборежим
Інші функції
Рециркуляція
Автоперезапуск
Фільтрація повітря
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | LUX |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.74/0.82 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27х72х20.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 50x63x23.2 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 21.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



