Кондиціонер Sensei SAC-18HRWE/XI
код товару: 12165
Кондиціонер Sensei SAC-18HRWE/XI
Особливості
Високопродуктивний DC Inverter
Холодна плазма
4D розподіл повітряного потоку
Клас енергоефективності А ++/А +++
WIFI ready
Модуль WIFI опціонально
Антибактеріальний фільтр
Компресор Hitachi
Енергоефективність EER: 6.1
Енергоефективність COP: 5.1
Продуктивність (кВт) холод 5
Продуктивність (кВт) тепло 5.2
Фреон: R32
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-20 ° C)
Турборежим
Інші функції
Рециркуляція
Автоперезапуск
Фільтрація повітря
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | PRO Elegant Inverter R32 |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.4/1.46 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.2х103.3х23.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х80х28 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 42.7 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



