Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-18FLR
код товару: 00774
Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-18FLR
Особливості
Фреон R410A
Потужність охолодження, кВт 5.4
Потужність обігріву, кВт 5.3
Електроживлення ~ 220-240В/50Гц/1Ф
Захисні функції
Функція самодіагностики Self
Функція Auto Restart
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Нічний
Осушення
Автоматичний
Фільтрація
Електростатичний повітроочисний фільтр
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.5/1.65 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31x90x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 52.5x79.5x29 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

