Кондиціонер Supra SA09GBDC
код товару: 00604
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
функції
авторестарт
таймер
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
I-FEEL - підтримка заданої температури в зоні знаходження пульта
Особливості
Антікороззійное покриття випарника зовнішнього блоку
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.775/0.78 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 27.5х79х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х77.6х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 28 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

