Кондиціонер Supra SA18GBE
код товару: 00601
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
Тип фреону: R410A
Охолодження: 4.7 кВт
Теплопродуктивність: 4.9 кВт
функції
авторестарт
таймер
Дисплей на внутрішньому блоці: Є
Фільтри тонкого очищення
протипиловий фільтр
Рівень шуму, внутрішній блок: 34/45 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 55 дБ
Особливості
Антікороззійное покриття випарника зовнішнього блоку
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.43/1.46 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.8х94.5х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54х84.8х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


